Prodejna se sportovním zbožím

Krámek Cyklo Sportu JH sídlí v Růžové ulici v OC sv. FloriánaParkování je možné přímo u prodejny nebo na nedalekém (10 metrů vzdáleném) placeném parkovišti.

Přinášíme vám jedny z největších prostor věnované cyklistickému a sportovnímu zboží v Jindřichově Hradci. Naším cílem je spokojený zákazník, který se rád vrací a svěřuje nám i servis svého „miláčka“.

Prodej kol

Hlavní značkou, kterou na prodejně nabízíme, jsou kola Maxbike, Kellys. Dále se zabýváme prodejem kol značek Leader Fox, Galaxy, Elektokola Lovelec a také koloběžky a odrážedla.

Prodej cyklodoplňků

Prodáváme veškeré příslušenství ke kolům různých značek. Oblečení  a doplňky Etape, Shimano, Axon,  Force, SKS, Sigma, Motorex, GT85, Bike Work, Tufo, Continental, Remerx, Muc-Off, Nutrend.

Prodej zimního zboží

V zimním období se zabýváme prodejem sjezdových lyží, snowboardů a běžek. Značkami jako Sporten, Westige a Elan.

Prodáváme i příslušenství k údržbě lyží. Lyžařské přilby, rukavice, ponožky, páteřní chrániče a další podobné lyžařské vybavení.

Vážení zákazníci, přátelé,kamarádi.

Od 1.10.2019 do 28.2.2020 po dobu zimní sezony bude prodejna otevřena v Pondělí, Čtvrtek a Pátek.

V tomto omezeném provozu bude provozována půjčovna i servis lyží a věřím, že najdeme schodu. Pondělí bude sloužit k vrácení půjčení lyží a příjem a výdej zakázek. Čtvrtek a pátek potom k výdeji a příjmu zakázek servisu nebo půjčovny lyží.

Děkuji za přízeň a budu se na vás těšit.